Certyfikaty C 1 w ramach DSD wręczone ucznion I i IV LO

W auli IV LO zrorganizowano uroczystość wręczenia dyplomów DSD II, czyli Niemieckiego Dyplomu Językowego na poziomie C 1 zaawansowanym dla naszych uczniów i licealistów z IV LO.

W uroczystości wzięli udział goście pani Doris Wildemann – konsul RFN we Wrocławiu oraz Monia Gibson – koordynator programu DSD. Ponadto ciepłe słowa w stronę uczniów i nauczycieli języka niemieckiego z obydwu szkół wypowiedziała Pani Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty. Na spotkaniu była również przedstawicielka Wydziału Edukacji gorzowskiego magistratu Pani Aleksandra Klimczak.

Naszą szkołę na uroczystości reprezentowała prof. Teresa Kostyszak, wicedyrektor I LO oraz nauczycielki prof. Zofia Gromala i prof. Agnieszka Mioduszewska.

W sumie wręczono dwadzieścia Certyfikatów uczniom z I i IV LO.

Publikacja: Puszkinowe Centrum Prasowe